Hurtownia artykułów medycznych

Przedstawiam państwu powstałą z pasji do medycyny i wyrobów medycznych oraz z wieloletniego doświadczenia w tejże dziedzinie hurtownię medyczną Ann-Med. Wyjątkowe miejsce z artykułami medycznymi ulokowane blisko Bydgoszczy.

Moja przygoda z materiałami branży medycznej zaczęła się już w 2003 roku. Od tego czasu codziennie zgłębiam wiedzę techniczną, merytoryczną i rozwijam umiejętności za pomocą szkoleń oraz kursów z obsługi klienta. Zdobyłam i posiadam dyplom technika farmacji. Dodatkowo wiedzę z zakresu produktów i szeroko pojętych artykułów medycznych zdobywałam i na bieżąco zdobywam na szkoleniach branżowych oraz innych dedykowanych szkoleniach branży medycznej. Dlatego świetnie znamy się na asortymencie, który sprzedajemy i polecamy naszym klientom.

Dokładamy wszelkich starań, aby nasza hurtownia artykułów medycznych posiadała wszystkie niezbędne środki zaopatrzenia medycznego, których mogą Państwo potrzebować. Jednak stawiamy nie tylko na różnorodność dostępnych u nas towarów, ale także na ich wysoką jakość oraz sprawną i profesjonalną obsługę klienta. Doborem oraz zarządzaniem całością asortymentu zajmuje się doświadczony technik farmacji wraz z kompleksowo wyszkolonym zespołem specjalistów, którzy czuwają nad dostarczanym do Państwa zaopatrzeniem medycznym. W trosce o wysoki standard oferty produktowej podejmujemy współpracę tylko ze sprawdzonymi dostawcami, takimi jak Medilab, TZMO czy Batist Medical. Dlatego właśnie, bez względu na to, czy realizujemy zlecenie dla palcówki medycznej, przedsiębiorstwa czy klienta indywidualnego, jesteśmy w stanie zaproponować certyfikowane artykuły medyczne, prezentujące wysoki standard jakościowy.

Hurtownia artykułów medycznych – wygodne zamówienia online i telefoniczne

Mogą Państwo liczyć na wsparcie oraz doradztwo ze strony naszego działu obsługi klienta, który z chęcią podzieli się swoją rozległą wiedzą na temat dostępnego w naszej hurtowni asortymentu oraz pomoże wybrać najbardziej odpowiednie produkty. W ramach zaopatrzenia medycznego gabinetów lekarskich, klinik, hospicjów czy szpitali, zaproponujemy nasz szeroki wybór odzieży medycznej, narzędzi lekarskich, materiałów opatrunkowych, a nawet mebli oraz elementów wyposażenia gabinetu. Prywatnym osobom chętnie opowiemy jakie sprzęty i akcesoria najlepiej wspomogą rehabilitację w warunkach domowych lub jak dobrać środki higieniczne, do swoich potrzeb. Firmom natomiast pomożemy zaopatrzyć się w preparaty do dezynfekcji. Nasza hurtownia artykułów medycznych działa online, lecz zamówienia przyjmujemy nie tylko mailowo, ale także telefonicznie. Dzięki temu mogą Państwo kontaktować się z nami z całej Polski i w prosty sposób składać zamówienia lub pytać o naszą ofertę.

Zobacz również materiały opatrunkowe.

Czekamy na telefony oraz maile od Państwa. Z chęcią doradzamy oraz rozwiewamy wątpliwości dotyczące produktów.

Ann-Med powstało z pasji, chęci pomocy i edukacji w zakresie art. medycznych dostępnych w ofercie.

Certyfikaty

Nasi partnerzy
Batist
matopat
Medilab
braun
ecolab
tzmo sa
sanmed
mercator medical