Hurtownia Ann-Med

Przedstawiam państwu powstałą z pasji do medycyny i wyrobów medycznych oraz z wieloletniego doświadczenia w tejże dziedzinie hurtownię medyczną Ann-Med. Wyjątkowe miejsce z artykułami medycznymi ulokowane blisko Bydgoszczy.

Moja przygoda z materiałami branży medycznej zaczęła się już w 2003 roku. Od tego czasu codziennie zgłębiam wiedzę techniczną, merytoryczną i rozwijam umiejętności za pomocą szkoleń oraz kursów z obsługi klienta. Zdobyłam i posiadam dyplom technika farmacji. Dodatkowo wiedzę z zakresu produktów i szeroko pojętych artykułów medycznych zdobywałam i na bieżąco zdobywam na szkoleniach branżowych oraz innych dedykowanych szkoleniach branży medycznej. Dlatego świetnie znamy się na asortymencie, który sprzedajemy i polecamy naszym klientom.

Zasięg działalności hurtowni

Zasięg działalności hurtowni z artykułami medycznymi to teren całej Polski. Obsługujemy klientów głównie telefonicznie i mailowo. Dlatego warto skorzystać z naszej oferty online.

Naszą rozbudowaną ofertę kierujemy do wielu odbiorców, m.in: przychodni, klinik, domów pomocy społecznej, hospicjów, hurtowni medycznych, sklepów medycznych, pielęgniarek środowiskowych. Masz pytania, potrzebujesz dopasować najlepsze rozwiązanie, zapraszamy do kontaktu. Ann-Med powstało z myślą o Was.

Budujemy swoją pozycję i obecność na rynku na wartościach takich jak szacunek, dbałość o klienta, wysoka jakość usług i produktów.

Ann-Med powstało z pasji, chęci pomocy i edukacji w zakresie art. medycznych dostępnych w ofercie.

Nasi partnerzy
Batist
matopat
Medilab
braun
ecolab
tzmo sa
sanmed
mercator medical